جذب فالور

جذب فالوور

جذب فالوور

برای اینکه به مفهوم جذب فالوور پی ببریم باید شناخت کلی از بستر شبکه های اجتماعیاز جمله اینستاگرام،توئیتر،یوتویوب،پینترس و …..داشته باشیم،در این مقاله به عنوان نمونه به شبکه اجتماعی اینستاگرام و راه های جذب فاوور در آن میپردازیم.

جذب فالوور

اینستاگرام:

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی محبوب میان مردم محسوب میشود که شما به راحتی میتوانید با باز کردن یک حساب کاربری(اکانت)از این اپ استفاده کنید،در واقع در این اپ  شما میتوانید عکس ، ویدیو ،استوری به اشتراک بگذارید و افرادی که شما را دنبال می کنند آن را مشاهده کرده و میتوانند لایک و کامنت بگذارند.

لایک چیست:معنی لغوی لایک یعنی پسندیدن یا دوست داشتن و در عمل شما میتوانید با دوبار کلیک کردن بر روی پست مورد نظرتان آن را لایک کنید.

کامنت چیست:در اصل به معنای نظر یا توضیح دادن میباشد و شما میتوانید زیر هر پست نظر یا توضیح خود را بیان کنید.

در حقیقت برای اینکه شما زیر پست های خود لایک و کامنت داشته باشید نیاز به فالوور دارید که در اینجا به توضیح راه های جذب فالوور خواهیم پرداخت.

جذب فالوور

راه های جذب فالوور:

  • اکسپلورر اینستاگرام:در حقیقت اینستاگرام در اپ خود یک گزینه بنام (explore)قرار داده است،در واقع در این قسمت پست هایی که بیشترین لایک و کامنت را داشنه و بازخورد خوبی داشتند قرار میگیرند،برای اینکه پست ها در این قسمت قرار بگیرد اینستاگرام الگوریتم هایی تنظیم نموده که همانند مرورگر گوگل بیشتر به بازخورد کابران توجه دارد.

نکات مورد توجه در نمایش تولید محتوا در اکسپلورر به اختصار به شرح زیر میباشد:

  1. پست هایی با کیفیت عالی بسازید
  2. از هشتگ گذاری مناسب استفاده کنید
  3. کپشن متناسب با محتوای جذاب و گیرا استفاده کنید
  4. پست های خود را زمانبندی کنید
  • تبلیغات مناسب اینستاگرام
  • کمپین ها تبلیغاتی با اکانت های مشابه ایجاد کنید
  • در اینستاگرام لایو و استوری ایجاد کنید

جذب فالوور

در اصل اینستاگرام یک کانال رو به رشد است که افراد و شرکت ها در بستری یکسان برند خود را تبلیغ و گسترش می دهند.
در اصل برای کسب و کارها، روشی انعطاف پذیر برای نام تجاری شان میباشد، استخدام کارمندان، نمایش محصول و فرهنگ شرکت شما، بازخورد مشتریان، و ایجاد کسب و کار جدید و ….همه در بستر اینستاگرام قابل انجام است.
این نکته را باید در نظر داشت که بدون زحمت و به سرعت نمیتوان در بستر شبکه اجتماعی از جمله اینستاگرام به موفقیت بزرگ رسید،در حقیقت برای کسب رضایت در این محیط نیاز به زمان و مداومت شبانه روزی است.

نکات مهمی وجود دارد که باید بدانیم برای افزایش فالوور اینستاگرام باید از کجا شروع کنیم و ۱۰۰۰ فالوور اول را چطور جذب کنیم،از قدم اول ایجاد یک پروفایل اینستاگرام که فالوور جذب کند گرفته تا استفاده درست از الگوریتم های جذب فالوور برای ماندن در این اپ جذاب و رقابتی، که به برخی در طول مقاله اشاره نمودیم و در ادامه نکات دیگر را نیز بررسی میکنیم.

5.بر روی عکاسی و ویرایش آن تمرکز کنیم.

6.با عکس ها حرف و منظورمان را برسانیم

7.خلاصه گویی کنیم

8.متفاوت باشیم(خلاقیت به خرج دهیم)

9.جملات زیبا به صورت عکس بگذاریم

10.ویدیوهای 15 ثانیه ای قرار بدهیم

11.مطالب طنز استوری و پست کنیم

12.سلفی گرا محض نباشیم

و……

جذب فالوور

یکی دیگر از نکات مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام یک تصویر پروفایل انتخاب کنید که برند شما در سایر شبکه های اجتماعی نیز باشد مانند لوگوی شرکت خودتان، و همچنین سپس قسمت bio  یا توضیحات مربوط به خود را با اطلاعات مفید و لذت بخش و یا علمی و آموزنده درباره خود یا برندتان پر کنید.

سعی کنیدمدیریت حساب کاربری اینستاگرام شما را یک یا نهایتا دو نفر به عهده بگیرندو در صورت امکان، شخصی را انتخاب کنید که تجربه استفاده از حساب اینستاگرام شخصی را داشته باشد،و اطمینان حاصل کنید که همه ویژگی های مفید اینستاگرام را ارائه خواهد داد.

جذب فالوور

It seems we can't find what you're looking for.
×