چاپ بنر

بنر چیست؟

بنر چیست؟

بنر یک تصویر تبلیغاتی است که در قالب تصویر و فرمت های مختلفی تولید چاپ  میشود و در آن از اجزایی مانند:

  • تصویر
  • لوگو و نشانه
  • انواع متن،شعار
  • و…

بنر برای انتقال یک پیام از فردی مشخص به افراد مورد هدف است.

بطور کلی دو نوع بنر داریم:

  • بنرهای چاپی:این نوع بنرها در واقع اولین نوع بنرهای تبلیغاتی چاپی بوده اند که بر روی کاغذ ،پارچه و…چاپ میشوند.
  • بنرهای مجازی یا تحت وب:بنرهای مجازی در دنیای مجازی امروزه بسیار پرکاربرد و پرطرفدار شده اند،در واقع دیگر از بنرهای چاپی مثل سابق استفاده نمیشود و برای باقی ماندن در دنیای پر چالش و رو به رشد بازارهای مجازی نیاز است تا کاملا با بنرهای مجازی آشنا شویم،بنرهای مجازی نوعی تبلیغات با استفاده از انواع تصویر و عکس های گرافیکی به صورت هنرمندانه با هدف مشخص به مخاطب هدف میباشد.

بنر چیست؟

بنرهای مجازی به طور خلاصه دو نوع است:

  • بنرهای مجازی ثابت:این نوع بنرها به صورت ثابت هستند و هیچ تصویر گرافیکی یا انیمیشن ندارند و جایگاه ثابتی در صفحه دارند و معمولا برای مناسبت ها و یا تبلیغات و….استفاده میشود.
  • بنرهای تحت وب متحرک:این مدل بنرها در چند سال اخیر نسبت به سایر نرهای تبلیغاتی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و پر کاربرد شده اند،در واقع استفاده از نمایه های متحرک جذابیت آنها را دو چندان کرده است.

بنر در اینستاگرام چیست و چه محاسنی دارد؟

بنر چیست؟

در دنیای امروزی اینستا در واقع یکی از رسانه های اجتماعی پر مخاطب محسوب شده و بسیاری از برندهای بزرگ و معروف دنیا برای بازاریابی خود در حال حاضر از این رسانه استفاده میکنند،در واقع اینستا تاثیر بسیاری در دنیای تجارت داشته است و برای باقی ماندن در بین مخاطبان هدف همواره باید د این دنیای پویا به روز بود،در واقع اگر نتوان در اینستاگرام باقی ماند میلیون ها مشتری بالقوه را از دست خواهیم داد.

قطعا اینستا با تولید محتوای هدفمند،پروفایل،هشتگ ها و بیوی ویژه میتواند بازار پویایی در بین مخاطبان هدف ایجاد کند.

در واقع محتوا و تصاویر باید یک شروع مشخص و روند مشخص و نوآورانه ای داشته باشد.

با توجه به پست هایی که شامل عکس،ویدیو و تصاویر گرافیکی خاص میباشد میتوان به بازخورد مخاطب (لایک ها)و نیاز مخاطب هدف پی برد.

بی شک در حال حاضر بنرها در اینستا محبوب ترین نوع تولید محتوا در بین کاربران محسوب میشود،که وبلاگ نویسان سلبریتی ها سازمان ها و شرکت های تجاری و حتی هنرمندان از آن استفاده میکنند.

بنرها یک نوع تولید محتوای غیر معمول میباشند که با استفاده از فیلم و عکس های جذاب گستره مخاطبان هدف را افزایش داده و آنها را بیشتر در صفحه مورد نظر نگه میدارد.

بنرها در اینستاگرام باید در یک جدول زمانبندی مشخص قرار بگیرند به نحوی که مخاطب دوباره به صفحه شما باز گردند و نمایه شما را بخاطر آورد.

بنر چیست؟

It seems we can't find what you're looking for.
×