چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه

چاپ پاکت نامه

پاکت نامه چیست؟

در حقیقت پاکت نامه وسیله ای برای نگهداری و رساندن مکاتبات اداری، صورتحسابها، قراردادها و … میباشند، پاکت ها جزء جدایی ناپذیر اقلام ست اداری به شمار می آیند. چاپ پاکت ها در سایزهای مختلف از جمله چاپ پاکت A4 و چاپ پاکت A5 مورد استفاده قرار میگیرد.

ابعاد پاکت نامه در واقع بر اساس ابعاد سربرگ نامه مشخص میشود و استفاده های مختلف و متفاوتی دارد، مثلا: چاپ پاکت A4 به این دلیل میباشد که اوراق بدون تا خوردگی داخل پاکت قرار بگیرد،معمولا اوراق جدا از نامه های معمول اداری میباشند و معمولا برای مناقصه و مزایده و کارهایی از این دسته مورد استفاده قرار میگیرند.

پاکت های نامه معمولی اصطلاحا پاکت ملخی نامیده میشوند،چاپ پاکت ها اساسا بر اساس نیاز مشتری و بودجه آنها انجام میگیرد،انتخاب پاکت متناسب میتواند بیانگر اعتبار هر موسسه و یا شرکتی باشد،در اصل توجه به طراحی و چاپ پاکت نقش زیادی در ارائه بهتر خدمات برای شما ایفا میکند، پاکت نامه باید متناسب با اوراق اداری  طراحی شود،تا به این صورت شما اعتبار سازمان خود را بتوانید به گونه ای بالا ببرید.

چاپ پاکت نامه

در واقع چاپ پاکت نامه یکی  از راه های بازاریابی و تبلیغات برای یک سازمان به حساب می آید،راهی کم هزینه و موثر در شناساندن برند شما به مشتریانتان پاکت ها به شمار میایند،معمولا روی پاکت اسم و آدرس و شماره تماس و لوگو سازمان شما قید میشود، بنابراین چاپ پاکت یک روش تبلیغاتی مستقیم برای شروع یک رابطه مانا بین شما و مخاطبتان به شمار می آید.

It seems we can't find what you're looking for.
×